מארז חג | 3 ב-120

בחרו מתוך כל ספרי לוקוס והכינו לעצמכם את רשימת הקריאה שלכם לחגים

120.00

*שימו לב - על חלק מהספרים ישנה תוספת של 10 ש״ח


השפע מבלבל אתכם? הנה כמה המלצות מאיתנו!

צלו של בלדור / שון

בערבות איסלנד הקפואות צייד יוצא לצוד שועלה נדירה. במקביל, לא הרחק מביתו של אותו צייד מתה אישה צעירה בביתו של בוטנאי מתבודד, שהציל אותה מספינה טרופה. לאן מובילה השועלה המסתורית את הצייד? ומה הקשר בין האירועים?

יצירתו של שון עוטה על עצמה שכבות דקות של ערפל חלומי. המציאות מתערבבת בפולקלור, מיתוסים בפנטזיה ודמויות נעות על הציר שבין האנושי לחייתי. 

לקריאת העמודים הראשונים לחצו כאן

האורחת / רן גלוזמן

אווה ֶשפֶר הסקסית מפירה את שגרת חייהם השלווה של זוג ברלינאים. סופר צעיר גרמני־יהודי מתעקש לכתוב סיפור שאיש לא רוצה לדבר עליו, והתוצאה הרת גורל. שרגא מכור לסיגריות, לנשים ולשקרים וחייו מתגלגלים כתאונת שרשרת בלתי ניתנת לעצירה. שלוש הנובלות חושפות את כישרונו של רן גלוזמן לספר סיפור ולהעמיד מצבים מורכבים וטעונים, מצחיקים ואפלים.

לקריאת העמודים הראשונים לחצו כאן

זנב / שרון קנטור

קופירייטר תל אביבי מגלה יום אחד שצמח לו זנב. הוא נתקף בושה, אחר כך פניקה, אבל אז הוא הוגה רעיון שיווקי שנועד להציל אותו מכלימתו. האם יצליח לממשו?

בסגנונה הנשכני והמבודח ובאהבת השפה קנטור מושכת בזנבם של עולם התקשורת ותרבות הצריכה.

לקריאת העמודים הראשונים לחצו כאן

שלך, דליה / דליה רביקוביץ

כשהייתה בת תשע־עשרה הכירה דליה רביקוביץ את יוסף בר יוסף. השניים היו לזוג במשך כמה שנים ואף נישאו, התגרשו במהרה ולאחר מכן נשארו מיודדים. בין מפגשיהם באותן שנים (1960-1955) התקיימה ביניהם חליפת מכתבים. בספר זה מובאים מכתביה של דליה אל יוסי. כמו בשירתה, גם במכתביה נחשפת הלשון רבת הקסם והיופי הייחודית לה. 

לקריאת העמודים הראשונים לחצו כאן

ימי מעשה / הדס גלעד

ימי מעשה הוא ספר על אימהות טרייה, החושף תקופה נסתרת מן העין בחייהן של נשים רבות. הוא ספר אינטימי, לירי ועם זאת בהיר וישיר. חיי היומיום על מורכבותם ועל עושרם מתוארים בו בצלילות עמוקה כמסע של גילוי פואטי, ומכאן כוחו לגעת בליבות הקוראות והקוראים.

לקריאת העמודים הראשונים לחצו כאן

הכיסא האדום / אנדז׳יי מלשקה

רב מכר לילדים קוראים! כשהוריהם המוזיקאים של קוקי, פיליפ וטוֹשה מאבדים את עבודתם בתזמורת, נאלצים הילדים להתנהג יפה אל הדודה האיומה שלהם רק משום שהיא עשירה, כדי שהוריהם יוכלו לבקש ממנה עזרה. אלא שרגע לפני בואה לביקור, קוקי מוצא כיסא אדום שמגשים את משאלותיו של כל מי שיושב עליו.

לקריאת העמודים הראשונים לחצו כאן