מארז עץ הקסמים!

"הכיסא האדום" ו"סוד הגשר" - שני הספרים הראשונים בסדרת "עץ הקסמים" אהובה עכשיו במאר מיוחד במחיר משוגע

99.00

 ״עץ הקסמים״ היא הסדרה המצליחה ביותר לילדים בפולין, היא תורגמה ל-11 שפות ועכשיו רואה אור לראשונה בעברית!


הכיסא האדום

כשהוריהם המוזיקאים של קוקי, פיליפ וטוֹשה מאבדים את עבודתם בתזמורת, נאלצים הילדים להתנהג יפה אל הדודה האיומה שלהם רק משום שהיא עשירה, כדי שהוריהם יוכלו לבקש ממנה עזרה. אלא שרגע לפני בואה לביקור, קוקי מוצא כיסא אדום שמגשים את משאלותיו של כל מי שיושב עליו.

מאותו רגע ואילך שום דבר אינו צפוי. כשההורים נשלחים בכוחו של כישוף לנגן בספינת תענוגות, שלושת הילדים יוצאים למסע הרפתקני כדי להשיב אותם. דהירה על סוסים כחולים, טיסה במיטה מעופפת, גל צונאמי אדיר ומפגש עם אריה מכושף הם רק חלק מההפתעות שיפגשו הילדים במסעם הפנטסטי. האם ישכילו להשתמש בכיסא הקסמים לטובה? ומה הם עשו לדודה השנואה? את זאת תגלו בפנים!

מפולנית: ענת זיידמן, אפריל 2019, 242 עמ׳, 94 ש״ח 

לחצו כאן כדי להתחיל לקרוא עמודים ראשונים


סוד הגשר

הבניין שגרים בו פיליפ, טושה, קוקי וויקי נוסק אל החלל בעקבות משאלה לא זהירה שהובעה על הכיסא האדום. מלאניה, השכנה הג'ינג'ית, נופלת מהבניין המרחף דרך חור שנבקע ברצפה. כשפיליפ מציל אותה היא מתאהבת בו נואשות.

אבל פיליפ אינו מתעניין במלאניה, והיא מנסה לכשף אותו להתאהב בה. אלא שפיליפ מתאהב דווקא בדוגמנית מכרזת פרסום, ואיש אינו מצליח להסיר ממנו את הכישוף. התנהגותו של פיליפ מדאיגה מאוד את הוריו, את אחיו ואת מלאניה, והוא נקלע לסכנת חיים.

כשהאחים מנסים להציל אותו הם מגלים שבאיטליה יש גשר בעל כוח פלאי – גם הוא נבנה מעץ הקסמים. כל מי שהולך עליו שוכח את מי שאהב. משימתם של קוקי, ויקי ומלאניה היא להביא אליו את פיליפ, כדי שייחלץ מהכישוף שאחז בו.

מכונית יוקרה מהירה, מסוק קוברה, רובוט משוכלל – את כל אלה מכשפים לעצמם הילדים כדי לעמוד במשימה, אבל שום דבר אינו פשוט, ובכל פינה אורבים להם מכשול וסכנה. כיצד יצליחו להציל את פיליפ המסכן ולהשיבו למצבו הקודם? את זאת תגלו בפנים!

לחצו כאן כדי להתחיל לקרוא עמודים ראשונים

מפולנית: ענת זיידמן, דצמבר 2019, 347 עמ׳, 98 ש״ח


אנו שמחים לבשר שב-1.4 ייצא לאור הספר השלישי בסדרה: הענק

 
לחצו כאן כדי להגיע לעמוד הספר בנפרד
לחצו כאן כדי להגיע לעמוד הספר בנפרד