סוד הגשר / אנדז’יי מלשקה

מפולנית: ענת זיידמן | דצמבר 2019 | 347 עמ׳ | 98 ש״ח | 1398-40

98.00 78.00

אנו גאים להציג את הספר השני בסדרת ״עץ הקסמים״, הסדרה המצליחה ביותר לילדים בפולין, שתורגמה ל-11 שפות ועכשיו רואה אור לראשונה בעברית!

סוד הגשר - על מה הספר?

הבניין שגרים בו פיליפ, טושה, קוקי וויקי נוסק אל החלל בעקבות משאלה לא זהירה שהובעה על הכיסא האדום. מלאניה, השכנה הג'ינג'ית, נופלת מהבניין המרחף דרך חור שנבקע ברצפה. כשפיליפ מציל אותה היא מתאהבת בו נואשות.

אבל פיליפ אינו מתעניין במלאניה, והיא מנסה לכשף אותו להתאהב בה. אלא שפיליפ מתאהב דווקא בדוגמנית מכרזת פרסום, ואיש אינו מצליח להסיר ממנו את הכישוף. התנהגותו של פיליפ מדאיגה מאוד את הוריו, את אחיו ואת מלאניה, והוא נקלע לסכנת חיים.

כשהאחים מנסים להציל אותו הם מגלים שבאיטליה יש גשר בעל כוח פלאי – גם הוא נבנה מעץ הקסמים. כל מי שהולך עליו שוכח את מי שאהב. משימתם של קוקי, ויקי ומלאניה היא להביא אליו את פיליפ, כדי שייחלץ מהכישוף שאחז בו.

מכונית יוקרה מהירה, מסוק קוברה, רובוט משוכלל – את כל אלה מכשפים לעצמם הילדים כדי לעמוד במשימה, אבל שום דבר אינו פשוט, ובכל פינה אורבים להם מכשול וסכנה. כיצד יצליחו להציל את פיליפ המסכן ולהשיבו למצבו הקודם? את זאת תגלו בפנים!

סוד הגשר הוא הספר השני בסדרת עץ הקסמים, ששבתה את ליבם של מאות אלפי ילדים, בשפות רבות. עתה הוא רואה אור לראשונה בעברית. במרץ 2020 ייראה אור הספר השלישי בסדרה, הענק.


בכל אחד מהכרכים מתרחשים אירועים יוצאי דופן בזכות חפצים מכושפים העשויים מעץ הקסמים, אך המפתח להצלחתה הגדולה של הסדרה טמון באופן שבו הספרים משלבים פנטזיה עם תיאורי מציאות מחיי הילדים שאיתם הם יכולים להזדהות. בלשון קצבית, קריאה ומצחיקה מלשקה אינו חדל מלרתק ולהפתיע. היכונו להרפתקאות הבאות!


אַנְדְזֵ'יי מָלֶשְׁקָה (1955) הוא סופר, מחזאי, תסריטאי ובמאי קולנוע פולני עטור פרסים יוקרתיים (IBBY, EMMY) ונערץ על מאות אלפי ילדים. עלילות יצירותיו מתרחשות בעולם מודרני ומציאותי, שמתגלים בו לפתע אירועים קסומים. מבעד להתרחשויות הפנטסטיות חושפים סיפוריו רבות מהבעיות האמיתיות שמעסיקות ילדים. מלשקה כותב במשלב ספרותי אך בלתי מתנשא, ופונה אל קוראיו בגובה העיניים. גם שפתו הקולנועית של מלשקה מורגשת היטב בספריו – בשטף האירועים הקצבי ובסצנות מרהיבות שעולמם הממשי של הילדים נוכח בהן תמיד. עץ הקסמים תורגם לשפות רבות, אנו נרגשים להיות מוציאיו לאור בעברית!


התחילו לקרוא בספר כבר עכשיו!


 


 
רכשו את כל השלושה במחיר מבצע