מארז משפחתי/ בית לוריא ורדיו פופוב

כאן תוכלו ליהנות משני הספרים החדשים שלנו: ספר נפלא לגדולים והרפתקה יפהפיה לצעירי הבית; שניהם יחד במחיר מיוחד!

167.00 110.00

יוסף לוריא - איש עסקים ממולח - ביקש לכבוש את העולם, וכמעט הצליח. כשמת בטרם עת, בעיצומו של מהלך עסקי מרחיק לכת, השאיר אחריו חובות ענק ואת הבית המפואר על ראש הגבעה: ארמון של ממש, אנדרטה להתעשרות המהירה, הראוותנית, הגרנדיוזית. אלמנתו ההמומה ובתם השחקנית נותרו לגור בו לבדן, אבודות בין יצירות האמנות, האוספים היקרים, זיכרונות ההמראה ושיירי ההתרסקות. 

על בימת בית לוריא, החיים מתחוללים במלוא עוזם. סיפור משפחתי עצוב ומצחיק עד דמעות, סימפוניה של מציאות ופנטזיה שמתערבבות זו בזו. על כל אלה המחברת מנצחת במיומנות ובלי מאמץ, ומרתקת אותנו אל הדמויות עד לסוף הבלתי צפוי. 


אלפרד בן התשע גר כמעט לבדו. את אימו לא ראה מאז שנולד, ואביו עסוק תמיד בענייניו. ברגעים המעטים שבהם הוא בבית הוא בקושי מבחין בבנו. לילה אחד אלפרד מתקשה להירדם ושומע רעשים מעבר לדלת. הוא אוזר אומץ ופותח אותה, ולהפתעתו נתקל בדמות מסתורית, המשלשלת עיתון בחריץ הדואר, ובתוכו תפוח וסנדביץ׳.

מי היא הדמות המוזרה  ומה היא מתכננת באישון לילה? ואיך משדר רדיו ישן שנמצא בביתה ישנה את חייו של אלפרד, ויעזור לילדים שכוחים אחרים?

רדיו פופוב הוא הרפתקה מותחת, מלאת הומור ומחממת לב, שתורגמה לעשרות שפות ברחבי העולם, ומבססת את מקומה בין קלסיקות ילדים אהובות ברוח יצירות המופת של אסטריד לינדגרן ורואלד דאל. הוצאת לוקוס גאה להגישה לקוראי העברית בתרגומה הנפלא של דנה שולגה־רז.