חופשה כבקשתך 2

אתם יודעים מה טוב לכם? מצוין. במארז הזה תבחרו לעצמכם את שני הספרים שתקחו אתכם לחופשה.

90.00

האיש שהשחית את העיירה / מארק טוויין - סאטירה משעשעת מידיו של אחד הסופרים השנונים בתולדות הספרות, על בני עיירה מתחסדים, שאינם מתגלים אלא כבני אדם בשר ודם, כלומר לא מציאה גדולה.

הכותלי / נל זינק - ספר שנפתח בתנופה משוגעת על אישה וגבר בני זמננו המנסים לנהל זוגיות, תחביבים, חופש אישי ואידאולוגיה בעולם דקדנטי ומתפורר. כתיבתה החד פעמית של זינק היא הזדמנות לתפוס את רוח הזמן במיטבה.

השעה לילה / לודמילה פטרושבסקיה - סיפורה של אנה המשוררת וחייה הבלתי אפשריים במסגרת המשטר הסובייטי של שנות השבעים והשמונים במוסקבה. בכתיבה שנעה בין משלב גבוה ונעלה למשלב נמוך ובזוי, חייה של אנה מתאורים בקיצוניות תאטרלית ובהומור רוסי שחור ומשובח.

בחברה טובה וסיפורים / לודמילה פטרושבסקיה - שתי נובלות ושני סיפורים קצרים על חבורה של חברים, על זוגיות רעילה, על אהבה מעוררת חמלה, ועל החלום לחיים טובים והגשמתו. פטרושבסקיה היא אחת הסופרות המרתקות שהוציאה רוסיה תחת ידה במאה העשרים.

מקום קטן / ג'מייקה קינקייד - סיפורה של בת האי אנטיגואה המספרת לנו, בגוף שני ובאירוניה חריפה, מה מתגלה כשמגרדים את פני השטח של הגלויה עם חוף התכלת והדקלים.

גברים לבנים מתים / אבנר שץ - אוסף של סיפורים מאת אחד הכותבים הישרלאים הכי לא ישראליים. ביבליופיל גדול ואנגלופיל מושפע, שץ מביא לנו דמות של הרפתקן ספרותי, בכתיבה שנונה עד בלי די, אנושית, חכמה ומעשירה.

לולי וילוז / סילביה טאונסנד וורנר - סיפורה של אישה החושפת תהליך לירי ומחוכם של פירוק מוסכמות פטריאכליים ומימוש טבעה האמיתי כאדם בעולם. כתיבתה של טאונסנד-וורנר משולה לעבודת יד של רקמה מעודנת מן הדרגה הגבוהה ביותר.  

פריה של שבעת האיים / ג'וזף קונרד - סיפור משובח על טבעו הסוער של האדם, על יחסי כוחות ועל הטרדה מינית - והכל על רקע של מפרשים ואיים אקזוטיים באוקיינוס ההודי.